08.08.2018

Хірургія

Мельник Олександр  Іванович, в 1979 р. закінчив Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю лікар лікувальник. Після закінчення інституту працював в Росії 2 роки лікарем хірургом, потім служба в Радянській армії 2 роки. Після армії працював начмедом в одній із районних лікарень Чернівецької обл. за сумісництвом 0.5 ставки хірурга. В 1991 році був переведений на роботу в м. Чернівці заступником завідуючого міськздороввіділом. В 1996 році переведений на роботу в управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА на посаду інспектора з питань хірургії. З 2000 р. по теперішний час працює лікарем-хірургом в приватній медицині, спочатку в медичній фірмі « Ваше здоров’я », а тепер в Буковинському медичному центрі «Моя сім’я». Загальний стаж 40 років. Працюючи в приватній медицині впроваджує нові методики та сучасні закордоні ліки в лікуванні облітеруючих захворювань судин та опорно-рухового апарату.

Напрямки роботи лікаря хірурга в медичному центрі «МОЯ СІМ’Я» :

1.      Лікування судинних захворювань ніг сучасними методами, включаючи ОЗОНОТЕРАПІЮ, з метою покращення кровообігу та попередження ампутації ( облітеруючий атеросклероз, облітеруючий ендартериїд, діабетична ангіопатія, хвороба Рейно)

2.     Лікування захворювань сухлобів ( дефартроз, коксартоз, багаторічно незаживаючі трофічні виразки ніг, фурункульоз та інші гнійні захворювання, врослий ніготь, геморой, грибкові ураження нігтів, знімає гострий біль при різних захворювання опорно-рухового системи, застосовує озокерит під час лікування на прийомі та вдома.

3.     Очищення печінки ( після жовтухи, алкогольна інтоксикація, хіміотерапії, променевої терапії та інших отруєнь).

Прийом за адресою: вул. О. Герцена, 2в Буковинський медичний центр «МОЯ СІМ’Я»

 

Будьте здорові!!!!