Репродуктивне здоров’я чоловіка та його роль у плануванні сім’ї

Ви навряд чи знайдете чоловіків, що зачитуються книгами про вагітність і пологи🤔, або тих, які будуть запасатися вітамінами і мікроелементами💉, уникати прихованих небезпек, які можуть нашкодити своїй майбутній дитині🏭,на жаль – адже грамотне планування вагітності – запорука народження міцного і здорового малюка!!! 👨👩

#my_family_репродуктологія

Якщо ви думаєте стати батьком, ось список того, що вам буде потрібно зробити, щоб підготувати свій організм до зачаття дитини.

1. В першу чергу чоловікові потрібно пройти огляд уролога і обов’язково здати аналізи на захворювання, які передаються статевим шляхом.

2. Якщо чоловік має хронічні захворювання, потрібно звернутися до лікаря і повідомити про планування дитини. Можлива заміна ліків на менш шкідливі для зачаття.

3. Куріння і алкогольні напої – це «мляві» сперматозоїди!!! Категорично потрібно відмовитися від алкоголю, тютюну, наркотиків, уникати стресів. 

4. Здорове харчування – здорова дитина!!! Майбутньому татові на період підготовки до зачаття дитини потрібно особливо якісно харчуватися, запастись корисними і необхідними вітамінами та мікроелементами. Про цю важливу тему розповіли в окремій публікації!

5. Ні краплі смаженого і консервантів.
10-20 кілограм зайвого жиру – «мляві» сперматозоїди!!! Чоловікам слід розуміти, що велика кількість зайвого жиру істотно знижує утворення сперми – її стає менше, а також сперматозоїди стають недостатньо активними.

6. Щоб запобігти в області тазу застою крові, необхідно займатись спортом.

7. Знизити вплив негативних виробничих факторів (хімічні добрива, ртуть, хром, свинець, всякого роду випромінювання, наприклад рентгенівський апарат та ін.)

8. Майбутньому татові на час планування і зачаття дитини потрібно відмовитися від відвідування лазень і саун, так як висока температура шкодить зрілим сперматозоїдам та знижує їх рухливість.

9.  Скринінговий тест – що це, навіщо застосовується? Звертайте увагу на таку особливість, коли проходить підготовка до зачаття дитини, як вроджені дефекти, адже якщо у вашому роду або по лінії чоловіка були деякі проблеми, ви повинні звертатися до лікаря-генетикам. Саме він зможе визначити за допомогою спеціального скринінгового тесту, наскільки ваша пара має ризик щодо передачі подібного роду захворювання.

10. Максимального успіху для зачаття можна досягти, займаючись любов’ю один раз на 2-3 дня. Це підвищить запліднюючу характеристику та об’єм сперми. Тут теж важливо не перестаратися, занадто часті статеві контакти теж чреваті зниженням кількості сперматозоїдів.

І пам’ятайте, якісні сперматозоїди дозрівають протягом 72-74 днів, то ж це мінімальний строк, під час якого треба дотримуватись всіх перерахованих рекомендацій.

Дотримуватися описаних правил чи ні – особистий вибір кожної сім’ї. Головне – пам’ятати, що запорукою народження міцного і здорового малюка є ваша любов і очікування поповнення.👨👩

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *